Türkiye nin ilk Fetiş ve BDSM Dergisi

Gıdıklama Sevgisi 2

Gıdıklama Sevgisi II

gidiklama sevgisi

Birçok insanın hayatında farkında olmadan yaşadığı bir zevktir tickling (gıdıklama) fetişizmi. Aslında her şey çok daha kolaydır gıdıklama fetişizminde. Ayak fetişistleri partnerlerine bu zevklerini söylemekten çekinirler. Çekinerek ayaklarına dokunurlar. Onları öperken gelecek tepkiden korkarlar. Oysa herkes karşısındaki insanı şaka yoluyla gıdıklayabilir. Tabi işin asıl zevki karşınızdaki insanın ellerini ve ayaklarını bağlayarak gıdıklamaktır o başka.

Biraz gıdıklama olayına değinelim. Genel olarak herkes koltuk altından, ayak tabanlarından ve diz kapaklarından gıdıklanır. Bunlara ek olarak; karın bölgesinden, göğüs bölgesinde kaburgalardan, cinsel organın bulunduğu bölgeden ve baldır bölgesinden de gıdıklananlar vardır.
Bu işin sırrı vücudumuzda bulunan sinirlerdedir. El, el parmakları, ve kolumuzdaki bütün sinirler birleşerek koltuk altından geçerler. Aynı şekilde ayaklarımıza doğru giden sinirlerde diz kapaklarının olduğu bölgeden geçerler. Vücudumuzdaki sinirlerin bir çoğunun ortak toplanma noktası ayak tabanlarıdır. Diğer gıdıklanma bölgelerine göre burada bulunan sinirlerin sayısı fazladır. Bu yüzden koltuk altından gıdıklanmayan birinin ayaklarının altından gıdıklanması muhtemeldir. Zaten ayak masajının diğer masaj türlerine göre daha rahatlatıcı olmasının nedeni; bu bölgedeki sinirlere yapılan basınçla vücudumuzun çeşitli bölgelerinin rahatlıyor olmasıdır.
İnternet üzerinde çok çeşitli gıdıklama siteleri bulunuyor. Bunlar tabi modellerin bağlanarak gıdıklandığı siteler. Bu tür sitelerde genelde kurbanın geçen sayımızda nasıl olduğuna değindiğimiz domuz bağı ile bağlandığını görürüz. Bu şekilde kurbanın ayak tabanları savunmasız bir şekilde açığa çıkar.
Ama ellerin arkadan birleştirilerek bağlanması koltuk altlarının gıdıklanmasını biraz engeller. Bunu engellemek için kurbanın ellerini önden birleştirip bağlamalı ve daha sonra ellerini başının üzerine çekip geriden ayaklarına bağlamlıyız. Böylece biraz farklı bir domuz bağı türü elde etmiş oluruz. Bu şekilde kurbanın ayak tabanları ile beraber koltuk altları da gıdıklama seansı için hazırlanmış olur.

Gıdıklama için en uygun bağlama pozisyonlarından biriside kurbanın yatağa bağlandığı türdür. Bu şekilde ellerini ve ayaklarını yatağın uç kısımlarına bağlayarak onu gıdıklayabilirsiniz. Bu şekilde de kurbanın ayakları ve koltuk altları gıdıklamaya elverişlidir.
Dikkat etmemiz husus; gıdıklanan bir insanın biraz bilinçli, biraz da bilinçsiz bir şekilde çırpınması olacaktır. Bu kişinin gıdık alma derecesine göre artabilir veya azalabilir. Bu yüzden ellerini ve ayaklarını bağlarken biraz daha dikkatli olmalıyız. Ayrıca gıdıklama esnasında kişinin nefes alıp vermesi artacağından ağzının bağlamamak en doğrusudur. Arada bir gıdıklamayı keserek partnerinizin nefesinin düzene girmesinin beklemelisiniz. Tabi ağzı bağlı olmayınca fazlaca bağırabilir. Buna katlanmak zorundasınız :)

Gıdıklamayı kolaylaştıran etmenler vardır. Mesela ayak tabanlarına ve parmak aralarına, koltuk altına bebek yağı sürülürse bu bölgeler kayganlaşır ve gıdıklarken partneriniz üzerinde bırakacağınız etki bir hayli artar. Aynı zamanda özellikle ayak parmaklarını ve parmak aralarını gıdıklarken diş fırçası veya sulu boya fırçası kullanabilirsiniz.
Kişinin zevkine göre partnerinizin çıplak ayaklı olmasına veya çorap giymesine karar verebilirsiniz. Normal çoraplar ( özellikle kısa beyaz çoraplar ) çok etkileyici dursalar bile gıdıklamanın şiddetini düşürebilirler. Oysa naylon çoraplar gıdıklamayı artırıcı etkiye sahiptir. Özellikle ‘sheer’ diye tabir edilen ultra ince naylon çoraplar bu iş için çok uygunlar. Tabi çorabın rengi tamamen size kalmış :)

Eğer gıdıklamaya karşı ilginiz varsa ve bunu partnerinize söyleyemiyorsanız, yani kısaca onun ellerini ve ayaklarını bağlama fırsatınız yoksa yinede bu zevkinizi sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Şaka yoluyla partnerinizin koltuk altlarını gıdıklayabilir. Fırsat bulunca da ayaklarına sarılıp tabanlarını gıdıklayabilirsiniz. Emin olun kimse size ters bir tepki vermez.
Gıdıklamanın insanlar üzerinde yarattığı etkilerde bence farklıdır. Kimisi karşısındaki insanın aciz duruma düştüğünü görmekten hoşlanır. Kimisi gıdıklama esnasında atılan çılgınca kahkahalara ilgi duyar. Yere yatırdığınızın kurbanınızın üzerine çıkıp onu gıdıklamaya başladığınızda çaresiz bir şekilde çırpınmaya başlaması birçok tickling severin hoşlandığı bir durumdur.

Gıdıklama zevkini milyonlarla paylaşmış ünlülerde vardır. Amerika’lı (sanırım) Howard Stern radyo ve televizyon şovlarında davet ettiği ünlülerin ayaklarını gıdıklıyor. Ben bunlardan Camen Electra ve Pamela Anderson’un konuk olduğu programlara şahit oldum. Her ikisinde de onları bir koltuğa oturttuktan sonra ayakkabılarını çıkarttı, ayaklarını bağladı ve onları sorular eşliğinde gıdıklamaya başladı. İnanın hepside çok büyük zevk aldılar. Her iki güzel bayanda olaya çok doğal bir şekilde yaklaştılar.

Gıdıklama fetişizmi de en az diğer fetiş türleri kadar ilgi çekici ve gerçekten çok eğlenceli. Forumumuza yeni katılan üyelerin sayesinde gıdıklamaya karşı ilgi arttı. İnternet üzerinde bu konu ile ilgili bir çok site bulabilirsiniz. Made in Turkey

Bence partnerinizle yaşayabileceğiniz hoş bir deneyim olur…

 

Muhabir: Alsarar

Fetiş Galeri
Videolar & Röportajlar
Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.