Türkiye nin ilk Fetiş ve BDSM Dergisi

Ayak Fetiş

Ayak Fetiş Sahnesi 2013

Kurtlar Vadisi Bölüm 193

Kurtlar Vadisi Bölüm 193

Geçen sene bir çok Türk dizilerinde ayak fetişistlerin gönüllerine tad veren sahneler vardı. İnternet’i dolaşırsanız baya malzeme bulursunuz. Google’dan yüzlerce capture adı verilen dizi videoları ve kareleri bulabilirsiniz. Hepsi çıplak ayağı, güzel ayakkabılar içinde bakımlı ayakları ve benzeri sahneler içeriyorlar. Hatta bazı blog gibi websiteleri sadece capture almakla ilgileniyorlar. Sosyal medya da capture paylaşımı ciddi bir yarışmaya dönüştü. Kim ilk olarak en iyi ayak fetiş sahneyi yakalar diye sanki bir yarış varmış gibi. Hatta biz geçen sene ‘Harem de Falaka‘ adında ‘Muhteşem Yüzyıl‘ dizisinden sahne capture alarak bir haber yayınlamıştık. Bu capture daha çok BDSM sevenlerini ilgilendirdiği için biz genelde en yaygın olan ve medya da artık sıkca rastladığımız en iyi ayak fetiş sahnesini aradık.
 
Biz 2013 yılın dizilerine bakarken ayak fetişizmi Okumaya devam et

Bu konularda ilginizi çekebilir

Footjob

Footjob nasıl yapılır

Footjob nasıl yapılır

Ayak fetişizmi ülkemizde her günle yayılıyor. Genel olarak ayak fetişizmi derken aklımıza bakımlı ayaklar, güzel ayakkabılar, ojeli tırnaklar geliyordur mutlaka. Ayak fetişizmin içinde sadece estetik ayak sevgisi yoktur. Çoğu ayak fetişistleri için sadece güzel bir ayağı görmek onları mutlu ederken birde ayak fetişizmin içinde erotik zevkleri yaşayanlar da var. Mesela ayağı öpmek ve yalamak güzel bir örnek. Bunun çeşitli şekilde uygulanması oluyor. Bazı çiftler cinselliğin içine bir ayağı öpmeyi erotik bir ayrıntı olarak görünce diğerleri SadoMazo (doğrusu BDSM’dir) olarak ayak tabanını yalamayı erotik aşağılama oyunu olarak severler.
Erotik uygulamanın yanında ayak fetişizmin içinde ayrıca bir cinsel uygulama da vardır. Uygulamaya ‘Footjob’ deniliyor ve ayak işi çevirisi çok da yanlış değil. Doğru okudunuz; ayakla cinsellik yaşanıyor. Bu yazımızla size ayak ile penis nasıl stimülize edilir anlatmak istiyoruz. Footjob vajinaya da yapılabilinir. Fakat penise ile vajinaya uygulanan teknikler tamamen ayrıdır.
 
Footjob üzerinde ilk yazımız da size Crissy ayrıntılı bir şekilde konuyu uygularken anlatacak. Uygularken derken tüm yazının birde videosu var. 30 dakikalık videoda size en ince ayrıntısına kadar partneriyle nasıl footjob yaptığını, nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve bazı püf noktalarını anlatıyor.
 

Size en sevdiğim şeylerden birini nasıl footjob yapılacağını öğreteceğim.
 

FOOTJOB NASIL YAPILIR

 
Merhaba, ben Crissy, yetişkin filmlerinde oynuyorum. Bugün size erkeklerimle yapmaktan en hoşlandığım şeylerden birini nasıl footjob yapılacağını öğreteceğim. Şu kadarını söyleyim, eğer bu işte ustalaşırsanız erkeğinizin sunacağı ayak masajlarının ve pedikürlerin sonu gelmeyecektir.
 
Şimdi footjob nedir diye sorabilirsiniz.
Hemen söyleyeyim Okumaya devam et

Bu konularda ilginizi çekebilir

Ayak Bakımı

Bakımlı Ayaklar

Bakımlı Ayaklar


Yaz’ın sıcak yüzünü gösterdiği bu günler de biz hanımlar için ayak bakımımız daha bir önem kazanıyor.
Zira hem kapalı ayakkabı giymiyoruz, hemde tüm gözler üzerimizde :) Kendimize olan özgüvenimiz neticesin de bakımlı, sağlıklı ve iyi görünümlü ayaklar için hepimiz hemfikiriz diye düşünüyorum.
Tabiki anlatacaklarımı kendine, bakımına özen gösteren beylerin de dikkate alması gerekir. Sağlıksız, bakımsız, kötü görünen, hijyen yoksunu ayaklara sahip erkekler, bayanlar üzerinde kötü bir izlenim bırakmaktan öteye gidemeyecektir..
 
En azından bu benim için öyle ki içimizden aksini düşünecek bir bayanın çıkabiliceğini tahmin etmiyorum.

 

Ayaklarımız

Ayaklarımız vücudumuzun en alt uzuvları olup tek başına vücudun 214 kemiğinden 52 sini taşıdığını, bir günde ortalama 8 ile 10 bin adım attığımızı düşünürsek ve ömrümüz boyunca dünyanın çevresini 4 defadan fazla yürüyecek kadar Okumaya devam et

Bu konularda ilginizi çekebilir

Ayak Fetiş

Ayak Fetiş

Ayak Fetiş

Ayaklar ve fetişizm konusunu araştırdığınızda karşınıza 150.000 den fazla arama sonucu çıkıyor. Tabi arama kriterlerine göre değişiklik gösterecektir bu rakam. Bu makaleyi yazarken kendi düşüncelerimi desteklemek adına bazı bilimsel gerçeklerden ve araştırmalardan faydalanmak istedim.
Çünkü bu konu ucu bucağı olmayan hala sebebinin ne olduğuna dair net bir sonuca varılamayan uzunca bir süre de değerlendirmelerin artarak devam edeceği bir konu.
 

Ayaklar hayatımızda neden bu kadar önemli bir role sahip?

Bu soruya cevap verebilmek için sanırım önce beynimizin bedenimizi nasıl yönettiğini anlamamız Okumaya devam et

Bu konularda ilginizi çekebilir

Kadın ve Fetişizm

Hükumdar KadınKadınlar fetişist olur mu sorusu çoğu kişinin merak ettiği bir konu. Erkekler bu fetişizm durumunu kendilerine has sanarlar. Neden yanıldıklarını bir de fetişleri olan bir kadının kelimelerinden okumanızı istedim.
 
Ben Bia Style! D/s i yaşam biçimi olarak benimsemiş Kadın Switcherım. Uzun zamandır bu dünyanın içinde yolculuklarıma devam ediyorum. Değişken rolümle iki uçta da gezinebildiğim için fazlasıyla şanslı görüyorum kendimi. Bu herkes için kolay değildir. Genel de anlaşılmaz bir kişinin aynı bedende iki ruhu da barındırıyor olması. Bunu ilerleyen zamanlarda detaylı bir biçimde anlatırım. Derin bir konu olduğu için 3 cümle ile tarif etmek mümkün değil.

 

Gelelim D/s in parçası olan fetişizm ve kadına

Benim de ‘‘herkes’’ gibi fetişlerim var. Kadınlar genelde bu tür dürtülerini açıklamaktan hoşlanmazlar. Her yerde karşımıza çıkan toplum baskısı sebepler arsında büyük yer kaplıyor sanırım. Bir kadın cinsellikle alakalı konuştuğu anda ‘‘hafif kadın’’ diye adlandırılabiliyor. Bahsettiğim şey ulu orta konuşmak değil. Partnerine dahi açıklamaktan çekinen çok kadın var. Bu bizim ne düşündüğümüzü etkiliyor mu ya da böyle düşünmekten vazgeçiyor muyuz ? Hayır!!
 
Herkes gözünü açsın!
 
Eğer fetişizm tutkuyla cansız nesnelere ve bazı eylemlere, bakarak dokunarak, hayal ederek, cinsel haz alma durumuysa şunu bilin ki Okumaya devam et

Bu konularda ilginizi çekebilir

TV’de Eşinin Ayaklarını Öptü

 TV de Eşinin Ayaklarını ÖptüYarışmayı kazanınca kocası söz verdiği gibi herkesin önünde ayak tabanını öpüyor.
 
Kanal D’nin ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ programında yarışan kadın futbol konusunda çok başarılı. Yarışmadan önce kocası bir söz veriyor. Kazanırsa bir şey yapacakmış.
Yarışan bayan o kadar başarılı ki ayağı adeta topları kaleye gömüyor. Sonuç da kazanıyor ve herkes seviniyor. Ancak sunucu İlker Ayrık bir hatırlatmada bulunuyor. Adam sözünde duruyor. Diğer yarışanları bile şaşkınlık içinde bırakıp Okumaya devam et

Fetiş Galeri
Videolar & Röportajlar
Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.